назад

Допомога у вирішені правових питань, пов’язаних з земельними правовідносинами

Законодавчі зміни у земельних правовідносинах стали приводом для громадян впорядкувати вже існуючі документи та приділити увагу проблемним питанням, пов’язані із земельними правовідносинами.

 

На допомогу у вирішені правових питань, пов’язаних з земельними правовідносинами приходять фахівці центрів правової допомоги.

 

Зміни в законодавстві викликали багато питань і у землекористувачів і об’єднаних територіальних громад.

Спільно з нашими партнерами U Lead сьогодні дистанційно було проведено інформаційну сесію для представників об’єднаних територіальних громад Запорізької області за найактуальнішими земельними питаннями.

Ми раді, що маємо змогу допомогти розібратись представникам об’єднаних територіальних громад  з існуючими складнощами і заплутаними профільними нормативно-правовими актами, –  наголосив Павло Наливайко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Спікерами були представники місцевих центрів правової допомоги Микола Шмідт, Олександр Котов та Тетяна Дем’янова.

Під час інформаційної сесії було обговорено:

  • порядок передачі вільних земель із державної у комунальну власність
  • правові аспекти та оформлення громадських пасовищ
  • повноваження ОМС як основного розпорядника земель
  • порядок звернення до ОМС з клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  • відмова органу місцевого самоврядування в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Об’єднані територіальні громади потребують посилення спроможності щодо ефективного управління земельними ресурсами, які знаходяться у їх розпорядженні тому центри правової допомоги завжди раді допомогти у вирішенні нагальних проблем.

   Сподіваємось на подальшу співпрацю у такому форматі, тому що діалог- найкращій шлях для вирішення питань.