назад
20.10.20

Довіряти цифрам: статистика БПД

З 1 липня 2015 року по 30 вересня 2020 року до системи безоплатної правової допомоги звернулися 1 719 655 клієнтів. З них 673 970 чоловіків та 1 045 685 жінок. 63,8% звернень клієнтів надійшли до бюро правової допомоги. З питань сімейного права зареєстровано 381 162 звернення. Ці цифри та багато інших – на сайті системи безоплатної правової допомоги у розділі «Статистична інформація».

«Система БПД збирає, аналізує та поширює дані щодо надання безоплатної правової допомоги. Ми бачимо, які правові проблеми стають актуальними для українців і реагуємо на це – організовуємо навчання фахівців, проводимо правопросвітницькі заходи, випускаємо друковані матеріали», – розповідає в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Що публікується на сайті системи БПД у розділі «Статистична інформація»:

✅ інтерактивна карта точок доступу до БПД з режимами роботи центрів та бюро правової допомоги, телефонами, адресами та e-mail;

✅ робота регіональних центрів БПД: видані адвокатам доручення та їхні досягнення у захисті;

✅ робота місцевих центрів БПД: рішення про надання вторинної правової допомоги та розподіл за категоріями осіб, які мають право на такий вид допомоги;

✅ клієнти системи БПД: ґендерний портрет, вид наданої правової допомоги та ключові питання.

Дані оновлюються щомісяця у розрізі регіонів, точок доступу, ключових категорій клієнтів та галузей права.

А ще — динаміку роботи системи БПД можна переглянути за роками.

У цьому розділі також наведена інформація про розподіл суми видатків на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, в розрізі областей, центрів з надання БВПД та персонально адвокатів.

Містяться дані щодо кількості прийнятих актів надання БВПД та розрахунків розміру винагороди адвоката в розрізі виду доручення та виду розрахунку. Інформація наведена в різних вимірах.