назад

Другий етап 13 конкурсу з відбору адвокатів. Вінниччина

У приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області ( адреса: вул. Театральна, 14, каб.421)  відбулось засідання комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – комісія). Це другий етап 13 конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання правової допомоги від держави, що проходив шляхом індивідуальних співбесід.

Для проходження співбесіди до центру завітали 23 адвоката: їх оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння запропонувати приклади надання правової допомоги. З першим етапом конкурсу можна ознайомитися тут.

У якості членів комісії виступили: суддя Вінницького апеляційного суду Валерій Спринчук, Сергій Бурденюк, Володимир Медяний; представник Ради адвокатів Вінницької області Анатолій Грачов; керівник Вінницької обласної організації Союзу юристів України Олексій Гончар; член ради відділення Всеукраїнської ГО “Асоціація правників України” у Вінницькій області. Голова комісії – директорка Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Марина Лукіянова, секретар комісії- начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Лілія Галайчук.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають БВПД на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають БВПД на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8 ((у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 19 грудня 2012 р. № 1214)

До 02 серпня 2021 року має бути підписаний протокол про результати конкурсу та направлений Координаційному центру з надання правової допомоги до 04 серпня 2021 року

Дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу до 11 серпня 2021 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.