назад

Другий етап ХІІ конкурсу з відбору адвокатів до системи БПД на Черкащині

11 червня у Черкасах пройшов другий етап ХІІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної правової допомоги.

Другий етап конкурсу мав розпочатись ще у березні поточного року, проте,  пандемія COVID-19 та запроваджені карантинні заходи, перешкодили його проведенню. Тепер, враховуючи наказ Міністерства юстиції України від 01.06.2020 № 1818/5 та послаблення карантину, проведено другий етап конкурсу.

Конкурсна комісія під головуванням директора Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області Віктора Левицького, у складі: голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області, голови Черкаського обласного відділення ВГО «Спілка адвокатів України» Володимира Хлистуненка; заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Черкаській області Олександра Свіренюка; адвоката, члена Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, голови Черкаського відділення асоціації правників України Олексія Кузьмінського; заступника голови Ради адвокатів Черкаської області Віталія Деревянка; судді апеляційного суду Черкаської області Людмили Василенко; заступника директора Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області Тетяни Ломіногіної; директора Золотоніського місцевого центру з надання БВПД Сергія Бруса провела індивідуальні співбесіди з адвокатами. 

Адвокатів оцінено за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості та вміння представити приклади надання правової допомоги.

За рішенням комісії 11 адвокатів Черкаської області набрали необхідну кількість балів та вважаються такими, що пройшли конкурсний відбір.   

В подальшому вони залучатимуться до надання безоплатної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8 (зі змінами).

.