назад

Дистанційне консультування і права дитини

Дистанційне консультування в умовах карантину продовжує активно формуватися і стає все більш затребуваним. Тож до Міжнародного дня захисту дітей на YouTube-каналі Регіонального центру з надання БВПД у Херсонські області з´явились нові відеоролики, яких об´єднала тема захисту прав дітей.

Кожна дитина має право на якісну та доступну освіту. У нашій країні створюються рівні умови доступу до освіти. І ніхто не може бути обмежений у цьому праві.

Яке нормативно-правове регулювання цього права – дізнавайтесь в аудіоконсультації від фахівчині Великолепетиського бюро правової допомоги (Каховський місцевий центр з надання БВПД) Юлії Барсук.

Про право дитини на безкоштовну юридичну допомогу розповідає заступниця начальника Голопристанського місцевого центру з надання БВПД Інна Холодняк.

Головним правом щодо забезпечення належного захисту прав дитини її батьками залишається те, що воно ґрунтується на любові батьків до своїх дітей. Батьки мають поважати дитину, її права та можливості.
Як саме закон дає право батькам захищати своїх дітей – розповідає фахівчиня Генічеського бюро правової допомоги (Каховський місцевий центр з надання БВПД) Валентина Волвенко.

Одним із прав неповнолітньої особи є право на працю та отримання доходу від неї. Про права неповнолітніх у сфері трудових правовідносин розповіла заступник начальника Білозерського бюро правової допомоги (Херсонський місцевий центр з надання БВПД) Наталія Нечай.

ТРУДОВІ ПРАВА НЕПОВНОЛІТНІХ

01 червня щороку відзначається свято «Міжнародний день захисту дітей». Вичерпний перелік прав осіб, що не досягли вісімнадцятирічного віку визначений чинним законодавством України. Одним із прав неповнолітньої особи – є право на працю та отримання доходу від неї. Про права неповнолітніх в сфері трудових правовідносин розповіли фахівці Білозерського бюро правової допомоги.Пропонуємо переглянути відеоконсультацію на тему: «Трудові права неповнолітніх».

Опубліковано Херсонський місцевий центр з надання БВПД Пʼятниця, 5 червня 2020 р.