назад

Ефективна комунікація – шлях до результативної діяльності

17 червня 2020 року  у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся семінар-навчання для інтеграторів місцевих центрів та керівників бюро правової допомоги  Полтавщини на тему: «Особливості  комунікації у системі  безоплатної правової допомоги».

Захід мав на меті проаналізувати ключові напрями у роботі фахівців системи  БПД області з питань комунікацій з партнерами, ЗМІ, проведення правопросвітництва у регіоні, підготовки інформаційних матеріалів про роботу системи безоплатної правової допомоги та правового характеру для розміщення на веб-ресурсах партнерів, визначити проблемні питання у роботі та знайти шляхи до їх усунення.

Семінар  відкрив  заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ігор Клименко.

«Правопросвітництво  наразі постає як одним із ключових напрямів у роботі системи безоплатної правової допомоги, адже завдяки йому громадяни  не лише дізнаються про  наші можливості та як скористатися ними, але й мають можливості дізнатися  про свої права, як їх реалізувати та захистити на практиці», – повідомив він при відкритті заходу.

Начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області   Юлія Козаченко  розповіла про те як має реалізовуватися напрям правопросвітництва у регіоні, які форми роботи мають використовуватися для цього, які вимоги до проведення правопросвітницьких заходів.

«Сучасні виклики сьогодення вимагають гнучкості, використання нових, інноваційних форм у роботі, тому проведення практичних навчань, обмін досвідом, робота у команді задля   досягнення спільного результату – підвищення рівня правової обізнаності  один із важливих моментів у роботі системи безоплатної правової допомоги», – повідомила вона.

Начальниця відділу розповіла  про вимоги щодо публікацій для розміщення на веб-ресурсах, соціальних мережах, ЗМІ, які  основні складові має містити інформація про новину, підготовлену фахівцями системи БПД.

Враховуючи те, що наразі більшість заходів проводяться в онлайн-режимі Юлія Козаченко також поінформувала інтеграторів та керівників бюро про  рекомендації щодо підготовки відеороликів на правову тематику. Слід зазначити, що фахівцями системи БПД області починаючи з березня підготовлено близько  200 таких відеоконсультацій, які знайшли  відгук у читачів сторінок місцевих центрів та партнерів у соціальних мережах.

Особливу увагу фахівці системи БПД області звернули на роботу щодо складання звітності, врахування публікацій до  звіту по медіа  та  наголосили на якості підготовлених матеріалів.

По завершенню заходу фахівці системи БПД області отримати інформаційні матеріали по темі виступу задля покращення навичок ефективної комунікації.