назад

Фахівці Сарненського МЦ об’єднали зусилля із волонтерами задля попередження булінгу в освітньому середовищі!

Булінг або шкільне цькування, на жаль, часте явище у освітньому середовищі. У такій ситуації розгубитися та не знати, як діяти може кожен. Що таке булінг? Які його види існують? Як діяти у такій ситуації педагогам, якщо вони виявили факт цькування? Яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу? Які шляхи попередження та протидії шкільному цькуванню?

Відповіді на ці та інші актуальні питання надала заступник начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Аліна Харченко під час правопросвітницьких заходів, які проводилися для педагогів та психологів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у КЗ “Центр дитячої та юнацької творчості” Сарненської міської ради.

Варто зазначити, що згадані вище заходи проводилися спільно із волонтером БПД Русланою Третяк, яка допомогла у їх організації, а також розповідала про те, які послуги можна отримати у Сарненському МЦ.

До того ж, начальник  Березнівського бюро правової допомоги Юлія Пахальчук провела правопросвітницький захід на тему: “Шляхи протидії шкільному цькуванню” у Голубнівському ліцеї Березнівської міської ради. Із педагогами цього навчального закладу фахівчиня обговорила основні шляхи попередження шкільного цькування. Також Юлія Пахальчук, користуючись нагодою, нагадала про те, які правові послуги можна отримати у Березнівському бюро правової допомоги.На завершення заходу фахівці Сарненського МЦ домовилися з педагогами та психологами дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів про подальшу співпрацю у цьому напрямку.