назад

Фахівці системи БПД активно долучились до відзначення Дня міста Рівне

Консультування просто неба та правопросвітництво : фахівці системи БПД Рівненщини працювали на Майдані Незалежності! Представники Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області та Рівненського місцевого центру з надання БВПД а також волонтери БПД присвятили один робочий день правопросвітництву та консультуванню саме на центральній площі міста.

Майдан Незалежності – серце Рівного. В День міста тут нема де яблуку впасти. Концерти творчих колективів, ярмарки, виставки спецтехніки, змагання силовиків – програма святкування насичена різноманітними заходами, долучились до яких і фахівці Регіонального та Рівненського місцевого центрів з надання БВПД та волонтери БПД.

Під час інформаційно – правопросвітницького заходу  фахівці центрів БВПД розповідали  рівнянами та гостями міста про роботу системи безоплатної правової допомоги та мережі точок доступу до БПД, куди громадяни можуть звертатись за правовою консультацією чи для захисту своїх порушених прав.

Цього дня перехожі мали змогу отримати правову консультацію навіть не звертаючись до центру БВПД, а –  безпосередньо  на Майдані Незалежності від фахівців Рівненського місцевого центру з надання БВПД. Здебільшого громадян цікавили питання нарахування пенсії, аліментів та інших виплат. Декілька осіб хотіли почути думку юриста щодо законодавчого регулювання сфери ЖКГ та ринку землі.

Зрештою, усі охочі отримали вичерпні правові консультації, декому також фахівці запропонували звернутись безпосередньо до центру з документами для глибшого вивчення питання. Також від працівників системи БПД  люди отримали  інформаційні буклети та візитівки з контактами центрів БВПД Рівненщини.