назад

Фахівці системи БПД Рівненщини провели прийом громадян у Корнинській сільській раді

22 жовтня 2021 року в приміщенні клубу села в межах проєкту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» було організовано консультаційний пункт, де юридичні консультації мешканцям громади надавали директор Рівненського місцевого центру Алла Негрей та начальник відділу «Рівненське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Семенюк.

Де знайти землевпорядну організацію? Які види земельних ділянок та в яких розмірах можна отримати? Чи можуть скористатись правом на безоплатне отримання земельної ділянки неповнолітні особи? Які документи необхідні для отримання дозволу на розробку проєкту землеустрою? Якими документами підтверджується право власності на земельну ділянку? Порядок розірвання договору оренди земельної ділянки? Порядок виготовлення кадастрового номеру на земельну ділянку? – ці питання є актуальними серед мешканців громади с. Колоденка Корнинської сільської ради Рівненського району у зв’язку з відкриттям ринку землі.

Відтак, фахівці системи БПД Рівненщини зустрілись з місцевими жителями у приміщенні тамтешнього клубу. Окрім суто земельних питань, хотіли краяни почути інформацію щодо інших не менш актуальних для них тем. Зокрема, цікавились вони наслідками відмови від вакцинації від коронавірусної хвороби, визначенням особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, порядку поділу спільного майна подружжя, порядку прийняття спадщини, надання відпусток працівнику за сумісництвом, порядку оформлення житлової субсидії, щодо виплати учасникові бойових дій одноразової грошової допомоги до 5 травня, порядку введення в експлуатацію об’єкта нерухомості, пільги багатодітним сім’ям.

По завершенню заходу  присутнім фахівці  додатково розповіли про місцезнаходження центрів БВПД та бюро правової допомоги та графіків роботи, куди можуть звернутись громадяни у разі  виникнення питань або необхідності отримання більш детальних роз’яснень.

Даний захід було організовано задля розширення доступу жителів цієї місцевості до безоплатної правової допомоги, зокрема до правової інформації та правових консультацій у сфері земельних правовідносин.