назад

Гострі теми та успішні кейси: як система БПД Житомирщини співпрацює зі ЗМІ

За власні права варто боротись. Вам є кому допомогти вирішити свої проблеми у правовий спосіб. Система безоплатної правової допомоги завжди поруч. Це головні меседжі більшості матеріалів про систему БПД, які створюють наші партнери – працівники радіо та телебачення. Завдяки місцевим засобам масової інформації їх професіоналізму та креативності нам вдається піднімати гострі теми та роз’яснювати головні законодавчі новації. Вони розповідають у своїх сюжетах та матеріалах про реальних героїв, які завдяки професійній правовій допомозі захистили свої права у суді.

Налагоджена комунікація з регіональними телеканалами та радіостанціями вибудовувалась протягом тривалого часу. Сьогодні ми можемо сказати, що за коментарями з різних питань журналісти звертаються до нас доволі часто. Наша взаємодія системна та регулярна.

«Цього вдалось досягти завдяки тому, що наші спікери можуть пояснити складні юридичні питання простою зрозумілою мовою. А отже ми можемо піднімати важливі соціальні теми такі як, домашнє насильство, виділення земельних ділянок учасникам АТО, право голосувати на місцевих виборах внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів тощо. Ми не лише розповідаємо про законодавчі нововведення, а й наші клієнти розповідають свої історії. Такі матеріали завжди цікавіші, бо глядачі та слухачі окрім наших порад, як відстояти свої права, бачать, що є люди, які стикаються з такими ж проблемами та бачать, як вони можуть бути вирішені», – говорить заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Фахівці системи БПД Житомирщини БВПД співпрацюють з UA: Житомир, UA: Українське радіо Житомирська хвиля, телеканалами СК1 та Союз-TV.

Під час запровадження карантину кількість виступів на телебаченні та радіо збільшилась.

«Це цілком закономірно, адже наше життя кардинально змінилось. Люди потребують достовірної інформації. Виникало чимало питань стосовно оплати праці, дистанційної роботи, звільнень. Доволі часто нас запрошують у прямі ефіри. І готуватись до таких виступів доводиться ретельніше, адже під час прямого ефіру не перезапишеш відео, як для новинного сюжету», – підкреслив директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль.

Фахівчиню Коростенського місцевого центру з надання БВПД Оксану Сергієнко регулярно запрошують на радіоефіри до КП Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростень медіа»». А в ефірах телебаченні КП Коростенської міської ради «Творче об’єднання «Коростень медіа»» виходять соціальні ролики створені системою БПД.

Команда безоплатної правової допомоги Житомирщини вітає журналістів з Днем радіо, телебачення та зв’язку. Бажаємо вам натхнення, цікавих проєктів та гідної винагороди за вашу працю.