назад

Херсонщина: Керівна рада директорів

14 січня 2021 р. відбулось перше цьогорічне онлайн засідання Керівної ради директорів регіонального та місцевих центрів з надання БВПД.

Участь у засіданні взяли директорка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Марина Єлисєєва, керівники Бериславського місцевого центру Марина Груша, Голопристанського місцевого центру Ірина Кеба, Каховського місцевого центру Євгенія Задорожна, Херсонського місцевого центру Денис Милокостий та секретарка Керівної ради – головний спеціаліст відділу Регіонального центру Катерина Ананьєва.

На порядку денному стояв розгляд та узгодження проектів планів діяльності регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, пропозицій щодо фінансування їх заходів, проекту зведеного кошторису, проектів штатних розписів регіонального та підпорядкованих йому місцевих центрів з надання БВПД.

Марина Єлисєєва зазначила, що регіональні центри з надання БВПД визначені розпорядниками коштів державного бюджету другого рівня.

Центром у межах адміністративно-територіальної одиниці сформовано власну мережу розпорядників коштів державного бюджету, які у своїй діяльності підпорядковуються йому та отримують від нього бюджетні асигнування за КПКВК 3603020 «Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги» та за КПКВК 3603030 «Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Розраховуючи штатний розпис на всі центри з надання БВПД враховується затверджена наказами Координаційного центру з надання правової допомоги (від 23.12.2016 № 198, від 23.12.2016 № 197) типова структура регіонального та місцевих центрів з надання БВПД наповненість посад в центрах, кількість бюро правової допомоги в центрі.

Рішенням Керівної ради узгоджено проекти кошторисів, планів асигнувань загального фонду державного бюджету, штатних розписів регіонального та підпорядкованих місцевих центрів з надання БВПД на 2021 рік.