назад

Херсонщина: книгозбірня долучається до спільних заходів в рамках реалізації «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

22 листопада  з метою залучення нових людських та інформаційних ресурсів задля ефективної реалізації проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олена Іпатенко зустрілася з працівниками Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова.

Олена Іпатенко презентувала працівникам книгозбірні проект відновного правосуддя та акцентувала увагу присутніх на тому, що успішна його реалізація залежить від дієвої взаємодії з партнерами, які в рамках своєї роботи можуть донести інформацію про вказану Програму до широкого кола осіб, а також організувати проведення правопросвітницьких та комунікативних заходів.

Оскільки на базі бібліотеки успішно функціонує Центр соціально-психологічної та правової підтримки, з яким вже не один рік співпрацює Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області у напрямку підвищення правової обізнаності молоді, то учасники зустрічі домовилися про подальшу підготовку та проведення інформаційних кампаній в рамках «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення» на базі вказаного Центру.