назад

Хмельницький: розширюємо можливості для доступу громадян до правової допомоги

Безоплатна правова допомога стала більш доступною для пацієнтів Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради.

Керівники Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та лікарні підписали Меморандум про співпрацю. Основна мета взаємодії – консолідація зусиль сторін для забезпечення захисту прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, для осіб, які перебувають на лікуванні в Хмельницькій обласній психіатричній лікарні №1, що розташована в селі Скаржинцях, спрощення їх доступу до отримання якісної безоплатної правової допомоги.

Відповідно до положень Меморандуму в приміщенні Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 не рідше одного разу на місяць працюватиме дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Консультування з правових питань здійснюватимуть фахівці Хмельницького місцевого центру з виїздом на місце. За потреби консультації можуть надаватися і в телефонному, скайп-режимі чи шляхом проведення відеоконференції в Zoom.