назад

І побачити, і почути: як БПД на Буковині співпрацює з регіональними телерадіокомпаніями

Щоби клієнти системи безоплатної правової допомоги мали змогу отримати оперативну та достовірну інформацію, комунікатори та інтегратори у Чернівецькій області налагодили тісну співпрацю з місцевими телеканалами та радіостанціями.

Так, сюжети про безоплатну правову допомогу щомісяця з’являються у випусках новин на телеканалах «ТВА», «Чернівці» та «Суспільне Буковина».     Причому, перші два регулярно транслюють й різноманітні соціальні ролики системи БПД: про відпустку на період карантину, правову допомогу дистанційно, відповідальність за порушення правил карантину тощо.

Буковинські фахівці системи БПД є частими гостями теле- та радіопередач.     Так, суспільний мовник першим у краї провів прямий телеефір щодо дистанційної роботи системи БПД та відповідальності за порушення умов карантину. Учасниками передачі «Тема дня» були директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну та адвокат Тетяна Хоміцька.

Також прямоефірні годинні передачі «Суть речей» і «Прайм-тайм» за участю фахівців системи БПД краю відбулися на місцевих радіостанціях – «Радіо 10» і «Українське радіо. Буковина». До цих ефірів телефоном долучалися й слухачі.  Щоправда, акцентувалося тут вже більше не на «карантинних» темах, а передусім – на програмі відновного правосуддя для неповнолітніх та діяльності єдиного контактного центру системи БПД, якому в жовтні 2020 року виповнилося 5 років. Окрім того, постійні щотижневі правові рубрики звучать на хвилях районних радіостанцій у Кіцмані та Кельменцях.

«Особливо відчули цінність співпраці з місцевими телеканалами та радіостанціями в умовах карантину, коли треба було миттєво реагувати на новації в рішеннях державної та місцевої влади і оперативно доносити правову інформацію нашим громадянам, – каже директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну. – А найбільшу «рекламу» на телебаченні та радіо за 5 років отримав єдиний всеукраїнський контактний центр системи БПД, один із двох офісів якого працює у Чернівцях. Буковинські журналісти полюбляють робити цікаві та змістовні сюжети про його діяльність».