назад

Інновації, прагнення досконалості. В Запоріжжі презентували результати діяльності за 2020 рік

Територія двох наших регіонів дійсно вражає, вже 5 років ми працюємо таким великим і дружнім колективом. 50 тисяч квадратних кілометрів, 2 тисяч населених пунктів та майже 4 мільйони осіб, які мають можливість звернутись за правовою допомогою.

Кожен рік презентуючи результати ми хвилюємось, тому що прагнемо покращити якість наданих послуг, збільшити кількість точок доступу для забезпечення максимальної зручності людей, які до нас звертаються, впроваджуємо інноваційні проекти і бажаємо перевершити свої власні сподівання і плани.
Захід проводився одразу у двох форматах і онлайн і офлайн, зважаючи на карантинні обмеження.
Презентацію вітальним словом розпочала Оксана Василяка, перший заступник директора Координаційного центу з надання правової допомоги

Результати Регіонального центру дуже суттєві в масштабах всієї України, ми вдячні всім фахівцям, які сумлінно працюють кожен день»

2020 рік був повним на виклики, перепони і бар’єри, проте це дозволило нам дуже оперативно пристосуватись до нових реалій життя та змінити звичайні механізми діяльності на  більш сучасні та дієві.

Не зважаючи на всі виклики сьогодення правова допомога надавалась безперервно і на високому рівні.

«Ми кожен день намагаємось покращувати якість правових послуг, робити точки доступу до правової допомоги зручними, а звернення до центрів правової допомоги максимально комфортними» — запевнив директор Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях  Павло Наливайко

11 тисяч доручень в кримінальних провадженнях, майже 76 тисяч консультацій та  більше 5 тисяч випадків надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Завдяки налагодженій співпраці зі ЗМІ центри правової допомоги активно поширювали інформацію про послуги, які вони надають, майже кожні три дні фахівці центрів ділились своїми навичками та знаннями з екранів телевізорів.

Цікаві проекти: Волонтер БПД якій вже реалізовується успішно у Донецькій області за підтримки міжнародних партнерів, «Відновне правосуддя» та проект «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Ваші результати дійсно вражають, – сказав Володимир Подорожко, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради, – за цей рік Ви зробили дуже багато, за кожним Вашим вчинком стоять долі людей і ми раді бути причетними до Ваших успіхів.

Наші плани на 2021 рік ще більш глобальні та амбіційні, проте пріоритеті залишаються незмінними:
–    Гідність та права людини
–    Довіра та партнерство
–    Підвищення якості
–    Прозорість та підзвітність
–    Незалежність
–    Інновації та прагнення досконалості
–    Взаємодія з громадами

Ми цінуємо довіру наших клієнтів та партнерів. Якість послуг, що ми надаємо, залежить від рівня взаємної довіри, на якій ґрунтується наше партнерство з громадами, адвокатами, громадськими та міжнародними організаціями.
Дякуємо нашим партнерам за підтримку, розуміння і співпрацю.