назад

Інтерв’ю директорів про підсумки та результати роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Київщини

10 грудня 2020 року в Україні відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який приурочений до Дня прав людини та проводиться в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Напередодні Всеукраїнського дня системи БПД до нас завітала редактор телерадіорганізації «Місто» Тетяна Цейтліна, яка взяла інтерв’ю у директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктора Кіккаса, директорки Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксани Сірик та начальниці відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олени Вдовики.

Директорка Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик розповіла про здобутки Центру за останні 5 років, про нагальну необхідність існування центрів з надання БПД в умовах постійних змін в законодавчій та соціальній сферах (земельна реформа, адміністративна реформа), суспільних змін в умовах пандемії і карантину, коли особі вкрай важливо розуміти чи не порушуються її права та інтереси, та як їх захистити.

Також начальниця відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олена Вдовика поділилася власною успішною практикою у форматі «живої історії» щодо оскарження дій органів державної влади.

У свою чергу, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області розповів про підсумки роботи центрів Київщини за 2020 рік, кількість успішних справ та надав цікаву інформацію на прикладі реального випадку про виграшну справу адвоката системи БПД Київщини що стосувалась домашнього насильства.

Нагадуємо, що телерадіоорганізація «Місто» є одним із найстаріших ЗМІ Київщини. Аудиторія телерадіорганізації «Місто» охоплює м. Біла Церква,  (210,2 тис. жителів) та Білоцерківський район, до якого входить Білоцерківська, Сквирська, Таращанська, Тетіївська, Узинська, Володарська, Гребінківська, Рокитнянська, Ставищенська селищні, Ковалівська, Маловільшанська, Медвинська, Фурсівська сільські територіальні громади (439877 тис. населення).

Також інформуємо, що інтерв’ю працівників системи БПД Київщини будуть висвітлені у радіоефірі 10 грудня 2020 року на телерадіорганізації «Місто» у постійній радіопрограмі під назвою «Правова абетка».

Окрім цього, інтерв’ю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області про підсумки та результати роботи центрів Київщини Ви маєте змогу переглянути за посиланням: https://youtu.be/IPpdsEbatD0