назад

Керівна рада: підбиття підсумків та плани на майбутнє

Сьогодні відбулось перше у 2021 році засідання керівної ради Житомирщини. Захід пройшов в онлайн-режимі під головуванням очільника Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олександра Гербеди. Спільно з директорами місцевих центрів підвели підсумки минулого року та обговорені важливі напрямки діяльності системи БПД Житомирщини у новому році.

Під час наради обговорили питання погодження зведеного кошторису Регіонального центру та підпорядкованих місцевих центрів на 2021 рік і розрахунків до нього, плану асигнувань загального фонду державного бюджету Регіонального та місцевих центрів на 2021 рік.

Окрім цього погодили штатні розписи Регіонального та місцевих центрів на 2021 рік з урахуванням змін.

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Тимур Кашапов розповів про нові форми договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги; договір про відшкодування витрат, пов’язаних з наданням безоплатної вторинної правової допомоги; контракт з адвокатом, який надає безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі.

За словами директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олександра Гербеди важливо і у новому році підвищувати якість надання безоплатної правової допомоги та розробляти плани своєї діяльності на основі нових підходів та викликів.