назад

Кіно та права людини: у Житомирі пройшов міжнародний фестиваль про права людини Docudays

Цьогорічний мандрівний міжнародний фестиваль про права людини Docudays у Житомирі проходив з 20 по 23 жовтня. Вже традиційно фахівці системи безоплатної правової допомоги долучаються у якості експертів до фестивалю.

Організатор мандрівного фестивалю Docudays UA у Житомирі – НУО “Сучасний Формат”. А гасло цьогорічного фестивалю – «TEEN SPIRIT». Більшість цьогорічних картин про підлітків, для підлітків та ці фільми варто подивитись і дорослим.

«Кінострічки, які демонструвались під час мандрівного фестивалю, підіймають важливі теми і змушують кожного з нас замислитись над багатьма щемливими темами. Про це варто говорити, це варто обговорювати, врешті-решт це треба бачити. Ми активно співпрацюємо з НУО “Сучасний Формат”. До запровадження карантинних обмежень ми проводили правові кінозали у школах та вузах», – підкреслила заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

 

Після показу кожного фільму експерти модерували обговорення та спонукали глядачів до дискусії. Наталія Радушинська виступала експерткою після показу фільму «За кордоном». Це стрічка розповідає про філіппінських жінок, які їдуть на заробітки за кордон. Фільм про сучасне рабство у глобалізованому світі.