назад

Комплекс просвітницьких заходів для жителів Попівської громади на Сумщині

Інтеграція системи безоплатної правової допомоги в громади є одним з ключових напрямків діяльності центрів та бюро правової допомоги. Органи місцевого самоврядування перевантажені запитами від громади щодо розв’язання широкого спектру місцевих проблем і, як наслідок, не мають можливості приділяти достатню увагу питанням надання правової допомоги. Саме на рівні громад необхідно вибудовувати ефективну та сталу систему надання правової допомоги людям, яка є реально дієвим інструментом для посилення правової захищеності населення та подолання соціальної ізоляції.

Так, з метою розвитку партнерських мереж та взаємодії з органами місцевого самоврядування, визначення конкретних першочергових спільних правових потреб територіальних громад заступник директора Конотопського місцевого центру з надання БВПД Валентина Волік провела правопросвітницький інформаційно-роз’яснювальний захід на тему: “Алгоритм вирішення земельних питань через систему безоплатної правової допомоги” для жителів села Пекарі Попівської громади.

Захід відбувся в межах роботи мобільного соціально-культурного офісу Попівської громади. Окрім цього, мешканці села мали можливість отримати консультації з правових питань, більшість із яких стосувалися земельних питань.

Також у межах роботи офісу Попівської громади для мешканців села Карабутове Валентина Волік провела правопросвітницький захід на тему “Державне та недержавне пенсійне забезпечення” та здійснила прийом громадян.