назад

Комунікація зі ЗМІ_Вінниччина

Фахівці центрів з надання БВПД у пошуках ЗМІ-партнерів для висвітлення діяльності центрів та бюро правової допомоги та поширення  інформації серед громади щодо можливості отримати безоплатну правову допомогу та вирішити непорозуміння та спори з сімейних, цивільних, адміністративних, земельних та інших питань, не лише через суд, а й можливо із застосуванням процедури медіації. Нагадуємо, що кабінет медіації відкритий на базі Вінницького місцевого центру, за адресою: вул. Порика,29, м. Вінниця.

Наразі працівники Козятинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Бондарчук та Марина Кобернюк завітали до відділу у справах преси та інформації Козятинської міської ради, щоб обговорити подальшу співпрацю у 3-кварталі 2020 року.

В.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області Сергій Фролов надав інтерв’ю у студії “Суспільне Вінниця”, передача “Віч-на -віч” щодо:

завершення 12-конкурсу з відбору адвокатів та його результати саме на Вінниччині, а це-34 адвоката, які включені до Реєстру адвокатів;

про первинну та вторинну правову допомогу та хто має право скористатись даною допомогою;

про питання з якими найчастіше звертаються громадяни до центрів та бюро правової допомоги;

про “безоплатного” адвоката та представництво інтересів клієнта в суді не лише адвокатом, а й фахівцями центрів з надання БВПД;

про безліч нових сервісів, через які можна отримати вчасно правову консультацію, навіть не виходячи з дому;

про єдиний всеукраїнський номер с-ми БПД: 0-800-213-103;

про власну вікіпедію, яка дозволяє отримати відповіді на правові запитання та ситуації, які потребують правових роз’яснень: https://wiki.legalaid.gov.ua/.

Відеосюжет можливо переглянути за посиланням.