назад

Консолідуємо зусилля на протидію домашньому насильству у період надзвичайної ситуації!

У четвер, 23 квітня, у режимі дотримання необхідних заходів безпеки, у Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області відбулася робоча зустріч-нарада з протидії домашньому насильству.

Директори Регіонального центру Василь Попадинець та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко спільно з представниками ГУ Національної поліції в Закарпатській області, з метою забезпечення належної уваги до кожного факту домашнього насильства під час здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, реалізації прав і свобод постраждалих осіб, обговорили проблемні питання, а також погодили спільний алгоритм дій під час отримання звернень вищевказаних категорій осіб.

Як зазначив В.Попадинець, наразі ця проблема є актуальною, адже у звязку із запровадженням карантинно-обмежувальних заходів  існує потенційний ризик збільшення кількості фактів учинення домашнього насильства.

Сторони узгодили план спільних заходів та домовилися про координацію та консолідацію зусиль з метою протидії домашнього насильства в краї.