назад

Консультації малозахищеним громадян на свіжому повітрі від фахівців Сарненського МЦ

Як поєднати корисне з приємним знають фахівці Сарненського МЦ, адже нещодавно Аліна Харченко та Юлія Болкуневич завітали до КЗ “Центр соціальних послуг” Сарненської міської ради, де обслуговуються малозахищені верстви населення та організували там пункт консультування на свіжому повітрі. Оскільки захист прав та законних інтересів малозахищених верств населення, таких як: інваліди, учасники та діти війни, самотні громадяни літнього віку, потребує особливої уваги як з боку держави, так і від кожного з нас зокрема, то  дуже важливим є не тільки  порадити, підтримати, заспокоїти таку людину, а й допомогти у вирішенні її проблем.

Відмінності договору дарування від договору довідного утримання, підстави розірвання договору дарування, порядок перерахунку пенсії, виготовлення паспорта громадянина України, посвідчення довіреності для представництва інтересів – ось далеко не повний перелік питань, з якими зверталися громадян до фахівців Сарненського МЦ. Юлія Болкуневич надала безоплатні правові консультації усім, хто того потребував.

До того ж, Аліна Харченко розповіла відвідувачам згаданої установи про те, що таке безоплатна правова допомога та на отримання яких правових послуг вони мають право відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, а також проінформувала на тему: “Права та обов’язки осіб при проведенні профілактичних щеплень”.

На завершення зустрічі, фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги запросили звертатися у разі потреби  до Сарненського МЦ з надання БВПД та залишили буклети із контактною інформацією.Під час проведеного заходу, 8 присутніх громадян отримали необхідну правову допомогу.