назад

Львівщина: зустріч для налагодження співпраці з громадським радником

Відбулась перша зустріч громадського радника – священника Свято-Покровського храму на Левандівці м. Львова Володимира Ведміцького з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігорем Микитиним.

Отець Володимир ознайомився з роботою Регіонального центру – забезпеченням надання адвокатів за рахунок держави затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим громадянам у кримінальних справах.

Також Володимир Ведміцький познайомився та поспілкувався про майбутню співпрацю із заступником директора Регіонального центру Вірою Іськович, яка є координатором реалізації пілотного проєкту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні правопорушення”.

Нагадаємо, зазначений пілотний проєкт ґрунтується на відновних підходах у кримінальних провадженнях про проступки та правопорушення невеликої тяжкості, вчинені неповнолітніми і включає в себе скоординовану організацію ефективної комунікації між такими неповнолітніми і потерпілими від вчинених ними правопорушень (проступків) з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, максимально раннього виведення неповнолітніх правопорушників  із кримінального процесу з обов’язковим ужиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації та запобігання повторним правопорушенням.