назад

Марина Єлисєєва взяла участь в роботі екзаменаційної комісії

Протягом тижня директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області Марина Єлисєєва очолювала екзаменаційну комісію по здобуттю освітнього ступеню “Бакалавр”  спеціальності  081 “Право”  історико-юридичного факультету Херсонського державного університету.

До складу комісії входили  науковці вишу: заступник голови комісії – професор кафедри галузевого права, доктор юридичних наук Василь Стратонов, завідувач кафедри історії та теорії держави і права, кандидат філософських наук, доцент Надія Задорожня,  помічник декана з інформаційно-комунікаційного забезпечення, доктор юридичних наук, професор Ольга Правоторова, секретар комісії – старший лаборант історії та теорії права і держави Зоя Крижановська.

На публічний захист кваліфікаційних робіт бакалаврів права завітав ректор Херсонського державного університету  Олександр Співаковський, який привітав бакалаврів з завершальним етапом навчання, виразив надію на успішну траєкторію працевлаштування випускників.

Натхнення й заряду  членам  комісії та майбутнім правникам під час публічного захисту кваліфікаційних робіт кожного дня додавав  декан історико-юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Андрій Казанчан, а своєю енергетикою та позитивним настроєм ділився заступник декана з організаційно-виховної роботи та працевлаштування, кандидат філологічних наук, доцент Андрій Самарін.

Випускники успішно відповіли на питання в своїх письмових екзаменаційних роботах  з двох модулів – теорії держави і права, господарського права та адміністративного процесу, показали достатній рівень оволодіння методами правового дослідження та вміння презентувати обрану тематику.

На захистах кваліфікаційних проектів розглядалися важливі аспекти правової проблематики від адміністративно-правового захисту комп’ютерних програм до оціночних понять у кримінальному процесі тощо. Слід відзначити якість підготовки студентів науковими керівниками