назад

Медичним працівникам та донорам Сумщини – про їхні гарантовані державою права

Бути донором – почесна та відповідальна справа. Сумщина славиться своїм донорським рухом, і та кількість донацій, яку роблять в Сумському обласному центрі служби крові, стала приводом для фіксації Національного рекорду України. Регіональний центр з надання БВПД у Сумській області у співпраці з центром служби крові надає правову підтримку донорам, а фахівці системи БПД неодноразово долучаються до здачі крові та її компонентів.

Цю добру традицію фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області продовжили і в 2021 році. До здачі крові цього разу долучилася юристка Яна Кравець.

Фахівці принагідно інформують донорів з їхніми правами, надають роз’яснення та консультації. Сумський обласний центр служби крові забезпечений буклетами «Безпечне донорство крові».

Часто під час таких просвітницьких заходів громадяни, які завітали до центру служби крові, дізнаються про можливості вирішення своїх правових проблем, консультуються з юристами з інших правових питань, отримують необхідні контакти.

«Гарантовані державою права, обовязки, пільги – це та інформація, яку повинні знати донори. І як свідчить практика, не всі з нею ознайомлені. Тому такі заходи дозволяють поінформувати населення, до того ж зробити це у зручний для донорів спосіб – безпосередньо на місці донацій», – говорить юристка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Яна Кравець.