назад

Мешканцям села – про земельну реформу

Підвищення правової обізнаності мешканців сільської місцевості з земельних питань – один з пріоритетних напрямків у роботі системи безоплатної правової допомоги. У тому числі Криворізького місцевого центру з надання БВПД. Адже не дивлячись на те, що Кривий Ріг – місто індустріальне, громад і сел навколо нього дуже багато, а отже і земельна тема для людей актуальна.

Днями фахівчині центру Анна Лактюшина і Наталя Кожем’яка відвідали мешканців сел Олександрівка і Свистунове. Правники розповіли про земельну реформу, право на безоплатну правову допомогу, проінформували про контакти центру, бюро та телефони, де можна отримати юридичну консультацію дистанційно. Від наших спеціалістів селяни дізнались про те, як отримати землю, оформити пай та повернути його, якщо шахрайським шляхом його забрали. А ще громадяни задали безліч питань юридичного характеру, які через брак юристів в громаді досі задавати було нікому.

Фахівчині зустрілись також з представниками сільради (старостату), провели вуличне інформування і передали буклети для тих, хто на зустріч не завітав. Таким чином інформація ширитиметься для тих, хто її потребує. А мешканці Олександрівки відтепер за потреби зможуть звернутись до старостату, де є зразок заяви щодо надання безоплатної правової допомоги  і направити її до центру на електронну пошту.