назад

Між Регіональним центром з надання БВПД у Чернігівській області та Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини укладено меморандум

Одним з напрямів роботи, в якому активно працює, система безоплатної правової допомоги Чернігівщини, є розвиток команди партнерів, з якими ведеться активна співпраця, направлена на розширення можливості громадян на доступ до якісної правової допомоги.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини давній партнер системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини, який активно співпрацює як з Регіональним центром, так і з місцевими центрами з надання БВПД. Сьогодні, 4 червня, результат цієї співпраці було закріплено підписанням меморандуму про співпрацю.

Для підписання меморандумe до Регіонального центру були запрошені: керівник проектів Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова спільно з колегою, юристом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Іриною Бірюк.

 

«За час нашої співпраці була проведена велика кількість заходів, які охоплювали майже всі сфери спільної роботи, від навчання працівників – до проведення спільних прийомів засуджених в установах відбування покарань. Сподіваюсь, що в майбутньому ми докладемо не менше зусиль для розбудови правової держава та захисту прав тих, хто цього потребує», – зазначила Ірина Протченко, директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області.

 

Варто відзначити, що представники Чернігівського громадського комітету  захисту прав людини входять до робочої групи з питань щодо запровадження проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» на теренах Чернігівщини, що знайшло своє відображення у положеннях укладеного меморандуму.

 

 

Окрім цього, уклавши меморандум, сторони домовились про наступне:

 

  • Організація спільних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо), спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян;
  • Поширення усіма доступними засобами інформації про право особи на захист;
  • Забезпечення реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину, на базі системи надання безоплатної правової допомоги, що проводиться в Чернігівській області;
  • Сприяння  підвищенню рівня правової інформованості громадян, осіб без громадянства та іноземців з питань реалізації та захисту їхніх прав та свобод.