назад

Молодь “ВАТРИ” на варті безоплатної правової допомоги

Директор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук та голова громадської організації «Правильний простір «ВАТРА» Олександр Філон підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю.

З метою сприяння розвитку правового світогляду та суспільної активності членів територіальної громади, створення локальних осередків правового захисту відповідних категорій громадян, які б підтримувались силами місцевої громади, центром було прийнято рішення залучити до партнерів системи безоплатної правової допомоги громадські організації, за допомогою яких можна було б здійснити консолідацію зусиль молоді.

Молодь – найактивніша та наймобільніша група населення. Саме вона здатна швидко та ефективно реагувати на проблеми населення, зокрема і правового характеру. Булінг у навчальних закладах, домашнє насильство, жертвами якого часто бувають діти або молоді дівчата, які не здатні захистити себе самостійно, ювенальна превенція – ось наші основні напрямки роботи. Забезпечення поінформованості населення про можливість отримання безоплатної правової допомоги у центрах та бюро є важливим елементом цієї системи, який стоїть в основі всієї нашої діяльності», – прокоментував директор Ковельського місцевого центру з надання БВПД Василь Ковальчук.

Меморандумом було визначено основні напрямки співпраці, а саме:

  • обмін інформацією;
  • здійснення робочих зустрічей уповноважених сторін;
  • розроблення та реалізація спільних проєктів, спрямованих на покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги;
  • організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захист своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу;
  • інше.

Під час зустрічі було також обговорено порядок реалізації усіх поставлених цілей.