назад

На Хмельниччині юристам місцевих центрів та адвокатам, які співпрацюють з системою БПД, вручили нагороди

П’ять років тому в Україні розпочали роботу місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, чотири з яких розташовані на Хмельниччині. Позаяк правничу допомогу подолянам надають не лише юристи центрів, але й адвокати, то нагороди з нагоди річниці створення, а також до Дня Конституції України отримали не лише фахівці центрів, але й адвокати, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги.

Під час вручення почесних грамот та подяк, що відбулося в Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 1 липня, директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна наголосила, що упродовж п’яти років роботи місцевих центрів у області до них звернулося майже 93 тисячі людей.

«Не всім знадобилося йти до суду, щоб захистити свої інтереси, більшості достатньо було правових консультацій та роз’яснень законодавства. Водночас за цей період місцеві центри видали 5499 наказів штатним юристам і 6084 доручення адвокатам для представлення інтересів клієнтів у судах», – зазначила керівниця регіонального центру.

Зі словами вдячності за щоденну працю до присутніх звернувся і директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький.

Відтак вручили нагороди, почесні грамоти та подяки від Координаційного центру з надання правової допомоги, Хмельницької міської ради та безпосередньо місцевого центру, адвокатам, які активно співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги: Юрію Філіпову, Наталії Свірневській, Зінаїді Ніколайчук, Надії Павлик, Ользі Голдзіцькій та Людмилі Адамчук.

Окрім того, відзнаки отримали і фахівчині місцевого центру: Валентина Корчинська, Діана Думановська, Людмила Регеша й Наталія Небесна.

У Старокостянтинові відзначили юристок місцевого центру Ірину Вовнянко, Олену Нужду та Марію Гаврилюк. Подяки вручили адвокатам Олександру Гіппіусу, Івану Козаку, Дмитру Сидоруку та Юрію Сторожуку.

На Шепетівщині високо оцінили роботу працівників місцевого центру Святослава Футія та Світлани Бащук.

Подяки Міністерства юстиції України до 5-ї річниці створення місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області отримали директори усіх чотирьох місцевих центрів області – Валентин Бартиш, Олександр Петлюк, Григорій Гоцький та Володимир Бузиль.