назад

На Київщині підписано договір з ГО «Центр соціального партнерства, переговорів та медіації «ДОМОВСЯ ПРО» щодо співробітництва  у сфері медіації

Наприкінці минулого місяця Броварським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадською організацією «Центр соціального партнерства, переговорів та медіації «ДОМОВСЯ ПРО» підписано договір про співробітництво.

Зазначена співпраця має на меті організацію надання соціальної послуги посередництва (медіації) особам, які звертаються до Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за правовою допомогою та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Сутність медіації полягає у вирішенні спорів із залученням посередника, який має спеціальну підготовку, є незалежним та організовує переговори таким чином, щоб налагодити комунікацію, створити поле для порозуміння і простимулювати учасників конфлікту на генерування ідей з метою зруйнування конфронтації, дає їм можливість почути одне одного, зрозуміти, не звинувачуючи і не заглиблюючись у витоки конфлікту, націлити на пошук такого рішення, яке б відповідало інтересам учасників конфлікту. При цьому, на відміну від судового процесу, медіація не обмежується лише предметом спору, а враховує приховані причини конфлікту.

Громадська організація «Центр соціального партнерства, переговорів та медіації «ДОМОВСЯ ПРО» допомагатиме клієнтам Центру у ситуаціях, коли спір можна вирішити шляхом переговорів між сторонами. Така послуга необхідна для збереження здорових відносин між учасниками спору, направлена на зменшення конфліктів, допомоги конфліктуючим сторонам якнайкраще провести процес переговорів та знайти те рішення, яке задовольнятиме інтереси кожної з цих сторін.