назад

На Київщині відбувся другий етап XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

10 червня 2020 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області відбувся другий етап XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що вказаний конкурс розпочався ще 20 січня 2020 року. Перший його етап пройшов у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області 13 березня 2020 року без персональної участі адвокатів. Конкурсна комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». У підсумку до другого етапу конкурсу було допущено 48 адвокатів.

 Конкурсна комісія, під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича, провела індивідуальні співбесіди з адвокатами, які мають бажання працювати у системі БВПД.

 

До складу комісії також увійшли: заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Струць Дмитро Володимирович, голова Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Бобкова Ніна Володимирівна, директор Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД Сірик Оксана Сергіївна, адвокат, член кваліфікаційної палати КДКА Київської області Діденко Олег Васильович, адвокат, голова дисциплінарної палати КДКА Київської області Лісниченко Єлизавета Сергіївна.

Під час проведення співбесід члени комісії задавали кандидатам різні запитання, особливо щодо їх мотивації стати адвокатом системи безоплатної вторинної правової допомоги та готовності працювати у будь-який час доби.

Оцінювали кандидатів за критеріями: комунікабельності, стресостійкості, емоційної врівноваженості, окрему увагу звертали на наявність успішних практик надання ними правової допомоги.

Повідомляємо, що результати проходження другого етапу конкурсу будуть опубліковані на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги не пізніше ніж 03 липня 2020 року.