назад

На Львівщині завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання правової допомоги від держави

Сьогодні у Львові завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що проходив шляхом індивідуальних співбесід. До складу конкурсної комісії увійшли представники адвокатури, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області,  громадськості. Голова комісії – директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин.

Співбесіди пройшли 30 адвокатів, яких оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості та адвокатського стажу.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають БВПД на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають БВПД на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

До 23 червня має бути підписаний протокол про результати конкурсу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 року.

Нагадаємо, конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, розпочався 20 січня 2020 року.

На Львівщині до участі в конкурсі зареєструвалось 30 адвокатів. Другий етап конкурсу з відбору адвокатів мав розпочатись ще 16 березня, проте через карантинні заходи, пов’язані з поширенням пандемії  Covid-19, було перенесено.