назад

На Прикарпатті налагоджується консультування з ветеранами АТО

На запрошення Івано-Франківської обласної ради 19 лютого в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук взяв участь у четвертій сесії обласної ради восьмого демократичного скликання.

Депутати заслухали звіт голови обласної державної адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих обласною радою обласній державній адміністрації та інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2020 рік, затвердили розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2021 році.

Окрім цього прокурор області та начальник Головного управління Національної поліції в області поінформували депутатський корпус про роботу відповідних структурних підрозділів за 2020 рік.

Про належну співпрацю між цими правоохоронними структурами та системою БПД Прикарпаття напередодні перед депутатами постійної комісії з прав людини, правопорядку та законності зазначив в. о. директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук.

Серед інших важливих питань, що розглядались на сесії, йшлося про виступ керівника комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни» Володимира Федоришина, який запросив на сцену ветеранів бойових дій, які вручили керівникам області відзнаки-логотипи госпіталю до 5-річчя з дня створення цього унікального лікувально-реабілітаційного закладу для ветеранів АТО та членів сімей загиблих військових.

Слід зазначити, що обласний госпіталь знаходиться в місті Коломия. З початку створення в 2016 році між закладом і Коломийським місцевим центром з надання БВПД налагоджена співпраця, проводились правопросвітницькі заходи та консультування як тим, хто лікувався, так і самим працівникам. У 2020 році після запровадження карантинних обмежень такі зустрічі стали проводитись в онлайн-режимі. Саме над цим, буде зосереджена робота в 2021 році.