назад

На Тернопільщині провели ХІІI конкурс з відбору адвокатів до системи БПД

Днями у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області відбувся конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Перший етап, який проходив без участі адвокатів, відбувався 16 липня, другий ж пройшов 21 липня 2021 року. На першому етапі комісія розглядала копії документів та оцінювала адвоката за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування дисциплінарних стягнень, а також враховувала результат проходження дистанційного курсу.

На другому етапі конкурсна комісія у приміщенні Регіонального центру провела індивідуальні співбесіди з адвокатами, які виявили бажання долучитись до співпраці. Їх оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння запропонувати приклади надання правової допомоги.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають БВПД на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають БВПД на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Адвокатів оцінювала комісія у складі:

  • Світлана Бандура, заступник директора Регіонального центру, голова комісії,
  • Олег Вийванко, голова Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області,
  • Людмила Гетьман заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Тернопільській області,
  • Богдан Гірський, голова Тернопільського Апеляційного суду,
  • Юрій Гордєєв, директор Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,
  • Валентина Cлома, заступник декана юридичного факультету Західноукраїнського національного університету,
  • Віталій Сольський, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру,
  • Зоряна Смеречинська, заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів – секретар комісії.

До 02 серпня 2021 року має бути підписаний протокол про результати конкурсу та направлений Координаційному центру з надання правової допомоги до 04 серпня 2021 року.

Дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу до 11 серпня 2021 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.