назад

На Волині відбувся другий етап XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

9 червня 2020 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбувся другий етап XII конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 року № 1818/5.

Відповідний конкурс розпочався ще 20 січня 2020 року. Перший його етап відбувся у Регіональному центрі 13 березня 2020 року без персональної участі адвокатів. Конкурсна комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». За його результатами, 16 адвокатів було допущено до другого етапу конкурсу, який було призупинено у зв’язку із запровадженням карантину задля запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Сьогодні ж, захисників оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представляти приклади надання правової допомоги тощо.

Довідково
До 23 червня має бути підписаний протокол про результати конкурсу. До 25 червня року – направлений до Координаційного центру з надання правової допомоги. До 2 липня дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 3 липня 2020 року.