назад

На ярмарку вакансій – про безоплатну правову допомогу

23 вересня на Соборній площі Чернівців обласна служба зайнятості провела ярмарок вакансій. 50 роботодавців міста презентували понад 300 вільних робочих місць, а 10 професійно-технічних та вищих навчальних закладів  представили професії та спеціальності, котрі можна у них опанувати. Долучилися до проведення заходу й фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Зокрема на ярмарку вакансій працівники Регіонального і Чернівецького місцевого центрів з надання БВПД представили широкий вибір друкованої продукції про безоплатну правову допомогу та інформували шукачів роботи про основні аспекти правовідносин із роботодавцем, переваги легальної зайнятості, як основи соціальної захищеності працівників. А ще – розповідали про систему безоплатної правової допомоги та категорії осіб, які відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» мають право на таку допомогу.

«На ярмарку вакансій у нас працював повноцінний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, адже громадяни могли отримати консультації та роз’яснення юристів з різних питань, – каже фахівчиня Чернівецького місцевого центру з надання БВПД Інна Гавринюк. – Це і виплати по безробіттю, пенсій та соціальних допомог, порядок працевлаштування неповнолітніх, отримання батьківського дозволу на виїзд дитини за кордон, земельні питання тощо».

Шукачів роботи на ярмарку консультували й фахівці служби зайнятості, які за  потреби допомагали скласти резюме, а також ознайомлювали з базою вакансій не лише по області, але й по Україні.

«Ярмарок вакансій – це можливість роботодавцю підібрати необхідних працівників, а шукачам роботи – працевлаштуватися. Ми запропонували майданчик для діалогу. Наразі є вільні робочі місця у банківській сфері, у галузях промислового виробництва, легкої промисловості, у сфері послуг, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства тощо, – зазначила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Професійно-технічні та вищі навчальні заклади Чернівців презентували на ярмарку вакансій професії, які можна у них опанувати та провели різноманітні майстер-класи для старшокласників – майбутніх шукачів роботи.