назад

На Житомирщині завершився другий етап ХІІІ конкурсу адвокатів, які залучаються для надання БВПД

20 липня у Житомирі відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Засідання конкурсної комісії пройшло на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області. За результатами першого етапу Конкурсу до участі було допущено 25 адвокатів.

Очолила конкурсну комісію заступниця директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Радушинська. Нагадаємо, що перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсна комісія розглянула документи адвокатів та оцінила за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу. Участь у другому етапі конкурсу взяли 25 кандидатів.

Під час другого етапу в ході індивідуальних співбесід із членами конкурсної комісії кандидати підлягали оцінюванню за критеріями: комунікабельності, емоційної врівноваженості, мотивації та здатності до представлення успішних практик надання ними правової допомоги.

До складу комісії увійшли: голова Богунського районного суду м. Житомир Наталія Гулак, голова Ради адвокатів Житомирської області Валерій Прокопчук, начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) Тетяна Сахненко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Тимур Кашапов, голова Громадської організації «Мир на долоні» Ірина Гладка, членкиня Громадської організації «Україна без тортур» Дар’я Гончарова.

За рішенням комісії 25 адвокатів Житомирської області набрали необхідну кількість балів та вважаються такими, що пройшли конкурсний відбір.