назад

Налагоджено співпрацю з Орлівським психоневрологічним інтернатом

20 жовтня 2021 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Колос разом із заступником директора Романом Драгуном здійснили робочий візит до Орлівського психоневрологічного інтернату, що на Корюківщині.

Під час візиту директор Менського  місцевого центру Василь Колос провів робочу зустріч з керівником психоневрологічного інтернату Іваном Лантухом та розповів йому про основні напрями роботи центру, до яких належить: надання правових консультацій, роз’яснень, складання скарг, заяв(первинна правова допомога) та здійснення представництва інтересів осіб в судах та інших органах, підготовка процесуальних документів(вторинна правова допомога).

В ході зустрічі було обговорено напрями подальшої співпраці, зокрема, обговорено забезпечення роботи консультаційних пунктів доступу до правової допомоги.

Під час роботи консультаційних пунктів за отримання правової допомоги отримають змогу звернутись і працівники інтернату, що доволі зручно, враховуючи віддаленість установи та робочий графік працівників, які не завжди мають змогу звернутись до центру в робочі  години, – зазначив Василь Колос.

Результати досягнутих домовленостей сторони закріпили підписанням меморандуму про співпрацю.

Довідково.

Психоневрологічний інтернат є стаціонарною соціально-медичною установою, призначеною для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. На разі у закладі перебуває 173 особи.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі особи, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої груп з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в інтернаті відповідно до медичних показань та  протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.