назад

Навчання діалоговим практикам у громаді провели для фахівців БПД на Закарпатті наші партнери

Тренінг “Базові навички діалогових практик у громаді”для фахівців центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті відбувся 23 червня в Ужгороді за сприяння та організації фахівців Ресурсного центру у Закарпатській області ГО “Справа Кольпінга в Україні”
Учасників тренінгу та організаторів привітав директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець.
У межах тренінгу, який модерувала громадський радник, експерт Ресурсного центру Анжела Бабкіна, фахівці системи БПД аналізували підходи до вирішення конфліктів та вчилися навичкам комунікації . Зокрема, йшлося про позиції та інтереси у конфліктах, потреби учасників конфлікту тощо. Особлива увага приділялася медіації та діалогу як інструментам вирішення конфлікту. Тренінг проходив у невимушеній атмосфері , перемежовуючись з практичними завданнями та цікавими вправами.
Насамкінець директор Ресурсного центру Олександр Кацьора вручив учасникам тренінгу сертифікати про проходження навчання “Базові навички діалогових практик у громаді”, а присутні висловили вдячність організаторам та впевненість у тому, що отримані знання допоможуть їм покращити комунікацію з клієнтами центрів та бюро, партнерами та представниками громад.