назад

Об’єднуємо зусилля для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства

Ми завжди відкриті для партнерів та готові підтримати нові ініціативи. Особливо, якщо вони стосуються такої важливої для суспільства проблеми, як домашнє насильство та захист прав дітей.

Важливим кроком на шляху до захисту прав потерпілих від домашнього насильства стало сьогоднішнє підписання договору про співпрацю між Регіональним центром з надання БВПД у Дніпропетровській області та благодійним фондом «За дітей». Відтепер громадяни, яким довелось стикнутись з домашнім насиллям і які звернулись за допомогою до БФ «За дітей», мають можливість отримати адвоката за кошт держави.

Налагодження системного перенаправлення між всіма надавачами правової допомоги сприяє розширенню доступу людей до правосуддя, – упевнена директор Регіонального центру з надання БВПД Людмила Яцуба. – Спільними зусиллями ми можемо охопити ще більшу кількість людей, які потребують допомоги та захисту.

І це стосується не лише постраждалих від домашнього насильства. Благодійна організація також займається захистом прав дітей – однієї з пріоритетних категорій у системі БПД. Адже лише за минулий рік було зареєстровано майже 2, 5 тисячі звернень неповнолітніх за правовою допомогою від держави. У тому числі понад 1,9 тис. – це юридичні консультації та понад 1,1 тис. – представництво інтересів та захист прав дітей у суді.

Сподіваємось, що спільна ініціативна робота сприятиме ефективному наданню правової допомоги та принагідно нагадуємо, що система безоплатної правової допомоги запустила Telegram-чат “Правова допомога протидії насильству”, де потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав.