назад

Обмін досвідом – запорука розвитку

З метою обміну позитивним досвідом у роботі, працівники Золотоніського та Смілянського місцевих центрів з надання БВПД провели у м.Смілі робочу зустріч.

Колеги обговорили актуальні питання, які виникають в їх роботі. Обмінялися практикою залучення партнерів до співпраці. Окреслили механізми взаємодії між центрами, спрямовані на ефективне надання правової допомоги громадянам.

Кожен центр представив кращі практики в роботі своїх спеціалістів та приклади успішного захисту громадян адвокатами, що надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Наголошено, на важливості підвищення довіри громадян, як до системи БПД в цілому, так і до її окремих територіальних підрозділів. Актуальним є питання постійного вдосконалення якості послуг, які надають працівники місцевих центрів, розширення кола осіб, які обізнані про існування системи БПД, зокрема, шляхом висвітлення серед громадськості успішних кейсів щодо захисту та представництва інтересів клієнтів.

Наприкінці зустрічі працівники висловили єдину думку, що проведення спільних заходів є позитивним досвідом, окреслили подальші плани щодо спільних навчань для працівників бюро правової допомоги.