назад

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на вакантну посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області.

Директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області може бути особа, яка має:

 1. вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (вища освіта за спеціальностями галузей знань «Управління та адміністрування», «Право» є перевагою);
 2. загальний трудовий стаж не менше 5 років;
 3. досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років (досвід роботи у сфері права є перевагою).

Посада передбачає повну зайнятість.

Претенденти подають до комісії такі документи:

 1. письмову заяву про участь у відборі на ім’я голови комісії (форма не встановлена);
 2. біографічну довідку (резюме), у якій мають бути зазначені контактний номер телефону та адреса електронної пошти претендента (форма не встановлена);
 3. копію паспорта громадянина України;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту;
 5. копію трудової книжки або документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. мотиваційний лист, у якому особа викладає свої мотиви бути директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області, своє бачення подальшого розвитку системи надання безоплатної правової допомоги у Дніпропетровській області та першочергові кроки у разі призначення на посаду директора регіонального центру (обсягом до 500 слів) (форма не встановлена);
 7. згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (форма не встановлена).

Прийом документів для участі у відборі триває з 15 по 31 грудня 2020 року включно.

Документи для участі у відборі надсилаються:

 • поштовим відправленням на адресу: 04503, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, Координаційний центр з надання правової допомоги (із зазначенням на конверті: «Комісії з проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області»);

або

 • на адресу електронної пошти: [email protected] (тема листа: «Комісії з проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області»).

Про отримання документів на адресу електронної пошти кожного претендента буде проінформовано зворотнім листом не пізніше наступного робочого дня. У разі відсутності такого листа прохання уточнити за номером телефону:  +380939351517.

Відповідальна особа за прийняття документів: секретар комісії – Герасімова Наталя Юріївна.

Відбір проводитиметься комісією, утвореною Координаційним центром з надання правової допомоги.

За результатами розгляду надісланих документів претендентів буде запрошено на інтерв’ювання.

Для проходження інтерв’ювання необхідно буде пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, що дає змогу ідентифікувати цього претендента.

Прийняття на роботу відбуватиметься відповідно до трудового  законодавства.