назад

Олена Іпатенко у передачі «Сьогодні. Головне» на UA:Херсон розповіла про юридичну відповідальність медичних працівників за порушення законодавства у сфері охорони здоров’я

02 жовтня у черговому випуску прямоефірної програми «Сьогодні. Головне» на UA:Херсон гостею студії стала заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Ведуча Ольга Петренко запросила Олену Іпатенко, щоб у прямому ефірі поспілкуватися про специфіку юридичної відповідальності медичних працівників за порушення законодавства про охорону здоров’я.

Олена Вікторівна наголосила на тому, що помилки у будь-якій професійній діяльності можуть призвести до негативних наслідків, але хиби в медичних працівників завжди у полі зору суспільства, адже вони пов’язані з життям та здоров’ям людей.

Далі юристка роз’яснила, що означає поняття «лікарська помилка», які її види? Чим лікарська помилка відрізняється від кримінального та адміністративного правопорушення в діяльності медичних працівників? Яка юридична відповідальність передбачена у разі порушення законодавства про охорону здоров’я? Також спікерка розповіла глядачам, куди звертатися у разі, якщо вони вважають себе потерпілими від «медичних правопорушень».

Запис передачі можна переглянути за посиланням:  https://youtu.be/jUtEJSlCj8U