назад

Онлайн-конференція для студентів IV курсу спеціальності «Право» Херсонського державного університету

Регіональний центр з надання БВПД у Херсонській області та Юридична клініка Херсонського державного університету продовжують активно співпрацювати: 20 травня для студентів IV курсу спеціальності «Право» відбулась конференція на тему «Структура, організація роботи та форми роботи Регіонального центру БВПД в умовах карантину».,

Систему БПД Херсонської області представляли директорка та заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Марина Єлисєєва та Олена Іпатенко.

Захід пройшов в режимі відеоконференція на платформі Zoom. До обговорення важливих питань долучилися викладачі історико-юридичного факультету та керівник Юридичної клініки Юрій Алябов, який звернувся до учасників онлайн-конференції з вітальним словом.

Марина Єлисєєва розповіла, як організована робота установ системи БПД Херсонської області в умовах карантину, як громадяни отримують правову допомогу та проаналізувала найбільш поширені питання, з якими звертаються херсонці. Також керівниця акцентувала увагу учасників конференції на можливості самостійно отримати правову допомогу на  довідково-інформацій платформі правових консультацій «WikiLegalAid».

Про нові форми роботи, які використовують фахівці Регіонального центру з надання БВПД, про пошук нестандартних рішень, записи відеороликів, відеоконсультацій, створення анімаційних фільмів та ін. повідомила Олена Іпатенко.

Вона також зупинилась на питаннях виробничої практики, бо студенти історико-юридичного факультету мають можливість не тільки проходити практику на базі установ системи БПД області, але й по завершенню вишу – поповнити ряди фахівців системи.