назад

Онлайн-консультування триває

Фахівці системи БПД Херсонської області продовжують консультування онлайн і до Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім´я діалогу та розвитку вирішили ознайомити мешканців області з такими поняттями,  як «інтелектуальна власність», «авторське право», на що поширюється авторське право і що не підпадає під цю категорію, який строк дії авторського права тощо.

Відеоконсультацію «Захист прав інтелектуальної власності» підготували фахівці Білозерського бюро правової допомоги (Херсонський місцевий центр з надання БВПД). Як не порушити авторські права та захистити інтелектуальну власність розповідає заступник начальника Білозерського бюро правової допомоги Наталія Нечай:

Як відомо, авторське право – юридичний термін, пов’язаний із використанням творів науки, літератури або мистецтва. Він використовується для опису прав, які мають автори на свої твори. Авторське право поширюється як на оприлюднені, так і на не оприлюднені твори, існуючі в будь-якій формі (письмовій, усній та інш.). Виникає логічне питання: що саме охоплюється авторським правом і що не підпадає під цю категорію? Про це розповідає фахівчиня Скадовського бюро правової допомоги Тетяна Мосіна.

Про право інтелектуальної власності на літературний, художній та інші твори проінформувала начальниця Великоолександрівського бюро правової допомоги Ольга Соколенко: