назад

Онлайн кредити: студентам розповіли, що потрібно знати споживачам фінансових послуг

Сьогодні гаджети не тільки спрощують життя та полегшують доступ до різноманітних послуг, а й можуть стати причиною сильного стресу. Оскільки, у тому числі, спрощують доступ до онлайн кредитів. А це послуга, яку можна отримати не спілкуючись з кредитором наживо, для оформлення якої необхідно мінімум документів. Не вимагають довідок про доходи, довідок з місця роботи, поручителів, застави. Для отримання мікрокредиту достатньо тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Здається, що вигідно і зручно. Але існують підводні камені, приховані від споживача.

Про це фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги говорили зі студентами електротехнічного відділення Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму за сприяння Новоград-Волинського міського центру соціальних служб.

Що таке онлайн кредит, як відбувається стягнення боргу за онлайн-кредитом, які наслідки, якщо не платити онлайн-кредит та як діяти, коли шахраї взяли кредит на ваше ім’я, як протидіяти колекторам та відстояти свої права розповіла Юлія Парійчук.

Найскладніше звичайній людині протистояти шаленому психологічному тиску до якого часто вдаються працівники мікрофінансових установ або колектори, коли намагаються стягнути борг. Досить часто трапляється, що від неправомірних дій колекторів страждають і люди, які взагалі не брали кредит або стали жертвами шахраїв. У такій ситуації дуже важливо вчасно звернутися до юристів. Для цього й існує безоплатна правова допомога,говорить заступник директора Новоград-Волинського місцевого центру Юлія Парійчук.

Фахівчиня місцевого центру Юлія Данюк роз’яснила студентам порядок доступу до безоплатної правової допомоги та шляхи захисту порушених прав.

Учасники заходу отримали буклети про права клієнта фінансової установи та обговорили із юристами проблемні питання, що виникають через низький рівень правових знань споживачів кредитних послуг.