назад

Онлайн-марафон до Дня журналіста: добірка відеолекцій зі Стрийщини

Cпеціально до Дня журналіста відбувся онлайн-марафон на актуальні теми правового регулювання діяльності працівників засобів масової інформації, організований у мережі Facebook фахівцями Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За словами директорки Стрийського місцевого центру Марії Николаїшин,

В регіоні продовжує діяльність «Правова школа журналіста». І з нагоди професійного свята фахівці центру підготували для працівників засобів масової інформації онлайн-дарунок – добірку правопросвітницьких відеолекцій.

Розпочався онлайн-марафон з відеолекції про професійні права, обов’язки та ризики в роботі журналіста. Спікер: Віра Андрейків, фахівчиня Сколівського бюро правової допомоги.

Продовжив „естафету” темою прав людини в контексті журналістської діяльності та етики Андрій Турчинський, фахівець Жидачівського бюро правової допомоги.

Не менш пізнавальною для аудиторії була лекція Особливості трудових відносин та соціальний захист журналістів, підготована Оленою Городицькою, фахівчинею Новороздільського бюро правової допомоги.