назад

Онлайн навчання з представниками місцевих громад Прикарпаття

З метою ознайомлення з особливостями системи безоплатної правової допомоги  начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області, адвокат Мирослава Аннюк провела 9 вересня онлайн лекцію для працівників структурних підрозділів соціальної сфери облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, рад об’єднаних територіальних громад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Навчання відбулось в межах програми підвищення кваліфікації  «Протидія насильству у сім ї та гендерній дискримінації за ознакою статі», яке проходило в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

З онлайн-лекцією на тему «Практичне застосування Закону України «Про безоплатну правову допомогу» виступила Мирослава Аннюк, на якій пояснила учасникам, що таке безоплатна правова допомога, які є види такої допомоги, роз’яснила учасникам різницю між первинною та вторинною правовою допомогою, окреслила коло суб’єктів надання БВПД.

Тема безоплатної правової допомоги була цікавою для учасників та викликала жваву дискусію в онлайн просторі. Учасників цікавили наступні питання:

  • які саме документи слід надати, щоб отримати таку допомогу;
  • де саме по області розташовані бюро правової допомоги;
  • чи можна отримати консультацію он-лайн.

На всі дискусійні моменти були дані вичерпні відповіді та надано адреси регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, куди громадяни можуть звернутись в разі виникнення питань.