назад

Онлайн обговорення з громадськими активістами щодо проблем судочинства на Прикарпатті

20 листопада з метою обговорення на місцевому рівні Всеукраїнської ініціативи «Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд» заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук взяв участь в заході задля підвищення правосвідомої активності громадян .

Онлайн-зустріч була організована Коаліцією Реанімаційного Пакету Реформ у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом «Республіка» та Всеукраїнської інінціативи «Активна Громада», де  в публічній площині обговорили на місцевому рівні «Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд».

Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук акцентував увагу  щодо специфіки роботи адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги з клієнтами під час засідань у звʼязку із запровадженням у судах протиепідеміологічних заходів, повʼязаних з поширенням небезпечної хвороби COVID-19.

«Такі заходи не пов’язані з антикорупційною стратегію в судах України, але вони часто нерозривно пов’язані з відкладенням справ з різних причин, що в свою чергу суттєво впливає на терміни розгляду і завершення справ», – зауважив він.

Публічні обговорення сприятимуть побудові відкритого інклюзивного діалогу між громадянами, представниками громадських організацій та політичних партій, антикорупційними органами та експертним середовищем навколо питань боротьби з корупцією в Україні. Обговорення відбуваються у 28 містах та громадах України на платформі ZOOM.