назад

Основи фінансової грамотності для безробітних

Як оформити кредит? На що потрібно звернути увагу, якщо оформляєте онлайн кредит? Про це та інше заступниця директора Новоград-Волинський місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Парійчук розповіла безробітним, які стоять на обліку у центрі зайнятості. Захід провели спільно з партнерами юристкою Новоград-Волинським місцевого центру зайнятості Ганною Ільчук.

Говорили про про фінансову грамотність і мікро- та онлайнкредити.

Люди, що опинилися без роботи, іноді можуть одночасно із цим опинитися і в складних фінансових обставинах. У такій ситуації вони можуть скористатись послугами макрофінансових установ чи взяти онлайн кредит. Оскільки, такі кредити швидкі та доступні, люди можуть не звертати увагу на умови погашення кредиту. Часто необізнаність стають причиною виникнення заборгованості, яка створює чималі проблеми, як боржнику так і його близьким . Що таке онлайн кредит? Як відбувається стягнення боргу за онлайн-кредитом? Які наслідки, якщо не платити онлайн-кредит? Як діяти, коли шахраї взяли кредит на ваше ім’я? Як протидіяти колекторам та відстояти свої права? Про це все розповіла Юлія Парійчук.

Найчастіше колектори та представники мікрофінансових установ піддають своїх боржників шаленому психологічному тиску, коли намагаються стягнути борг. Недобросовісні кредитори не гребують залякуванням та погрозами. У такій ситуації дуже важливо вчасно звернутися до юристів. Для цього й існує безоплатна правова допомога, – говорить заступниця директора Новоград-Волинського місцевого центру Юлія Парійчук.

Фахівчиня місцевого центру також роз’яснила  порядок доступу до безоплатної правової допомоги та шляхи захисту порушених прав.

Учасники заходу в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості отримали буклети про права клієнта фінансової установи та обговорили із юристами проблемні питання, що виникають через низький рівень правових знань споживачів кредитних послуг.